Luty
19

Zdobądź środki na szkolenia dla swoich pracowników

WUP w Krakowie

W najbliższą środę, 21 lutego 2018 r., będzie można wziąć udział w webinarium poświęconym ofercie szkoleniowo-doradczej dla firm w ramach Małopolskich Bonów Rozwojowych.

 

Webinarium adresowane jest do małopolskich przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich firm zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania z Funduszy Europejskich na realizację usług rozwojowych (tj. szkoleń, studiów podyplomowych, e-learningu, doradztwa, mentoringu oraz egzaminów) dla siebie i swoich pracowników.

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich odpowiedzą również na pytania zadawane na czacie – można je wysyłać na adres e-mailowy: pytania@umwm.pl.

Kto nie będzie mógł uczestniczyć w webinarium "na żywo" nie musi się martwić, ponieważ wkrótce po jego transmisji zostanie ono udostępnione na stronie www i na Facebooku

Zarejestruj się!

W webinarium "Małopolskie Bony Rozwojowe – oferta wsparcia szkoleniowo-doradczego dla firm" może wziąć udział ograniczona liczba osób, dlatego zainteresowani uczestnictwem muszą się zarejestrować. Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj.

Początek webinarium o godz. 11.00. 

fot. UMWM