Maj
05

Zapraszamy na VIII Konferencję Małopolska otwarta na wiedzę

Ilona Plichta

13 maja 2015 odbędzie się Konferencja MAŁOPOLSKA OTWARTA NA WIEDZĘ. W tym roku pod hasłem "Od wyzwań do rozwiązań" będą omawiane zadania stojące przed regionem chcącym budować przewagę konkurencyjną w oparciu o potencjał swoich mieszkańców. Początek wydarzenia – godz. 10.00, Muzeum Armii Krajowej w Krakowie.

Na tle najnowszych badań organizatorzy postarają się zaprezentować zmiany wprowadzane na szczeblu centralnym oraz działania podejmowane przez województwo małopolskie w obszarze uczenia się osób dorosłych, które składają się na spójną wizję systemu wspierającego zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Druga część konferencji odbędzie się w formie debaty z udziałem zaproszonych gości oraz publiczności. Podczas wydarzenia zostaną przedyskutowane wątpliwości związane z wprowadzaniem w Małopolsce innowacyjnych rozwiązań z dziedziny edukacji, w tym podmiotowego finansowania kształcenia. Uczestnicy debaty postarają się odpowiedzieć na pytania pojawiające się podczas testowania innowacyjnych rozwiązań. Dyskusja będzie okazją do wspólnego zastanowienia się, w jaki sposób należy wprowadzać zmiany, aby sprostać wymaganiom stawianym przez współczesną gospodarkę.

Zobacz szczegółowy program konferencji

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o wysłanie zgłoszenia do 11 maja 2015, mailowo na adres: pociagdokariery@wup-krakow.pl lub faxem na nr 12 422 97 85.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu Budowa krajowego systemu kwalifikacji – pilotażowe wdrożenie krajowego systemu kwalifikacji oraz kampania informacyjna dotycząca jego funkcjonowania, realizowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych w partnerstwie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

 

K MONW