Czerwiec
07

Weekend z Funduszami: Zapraszamy do Proszowic

WUP w Krakowie

Przed nami kolejna odsłona Weekendu z Funduszami. 9 i 10 czerwca Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o FE zagoszczą w Proszowicach. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Młodzi Małopolanie przybywający na proszowicki rynek w niedzielę, 10 czerwca 2018 r. (od godz. 13.00), będą mogli uzyskać informacje o aktualnie realizowanych projektach adresowanych do osób do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dających szansę na odbycie kursu, szkolenia, stażu czy otrzymanie dotacji na otwarcie własnej firmy.

Ponadto nasi eksperci będą informowali o możliwościach, jakie daje udział w projekcie "Kierunek Kariera", w tym o Bilansie Kariery - usłudze pozwalającej określić swoje predyspozycje zawodowe i mocne strony, a także dającej szansę otrzymania 87% dofinansowania do szkoleń językowych, komputerowych i kursów prawa jazdy kat. A, B, C i C+E.

Na stoisku będą również obecni przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Proszowicach, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Instytutu Turystyki w Krakowie.

W najbliższą niedzielę zaplanowano także:

  • prezentacje firm i instytucji - m.in. Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie, LavaVision, Protech Sp. z.o.o., Dinolandia, Zakład Mechaniczny Precyzja;
  • konkursy i quizy z nagrodami, w których do wygrania są tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book;
  • kino plenerowe i pokaz filmu "Iluzja".  

 

Weekend z Funduszami to wydarzenia jedno- lub dwudniowe, których główną ideą jest zainteresowanie mieszkańców regionu środkami unijnymi - w kontekście aktualnych naborów i prezentacja inwestycji powstałych dzięki unijnemu wsparciu.

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.weekend.fundusze.malopolska.pl.

fot. UMWM