Grudzień
04

Przedsiębiorco, poznaj możliwości rozwoju dla swojej firmy!

WUP w Krakowie

Jakie korzyści daje firmie znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych? Jak obecnie funkcjonuje Zintegrowany System Kwalifikacji? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas konferencji, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

Baner promujący konferencję Usługi Rozwojowe dla Przedsiębiorców

 

10 grudnia 2018 r. w Krakowie, w salach Muzeum Lotnictwa (al. Jana Pawła II 39), będzie okazja do uzyskania praktycznej wiedzy, spotkania z ekspertami, wymiany poglądów oraz poznania zagadnień związanych z Podmiotowym Systemem Finansowania.

W trakcie konferencji "Usługi Rozwojowe dla Przedsiębiorców" zostaną poruszone kwestie związane z udziałem w projekcie "Małopolskie Bony Rozwojowe" czy planowanymi zmianami w Bazie Usług Rozwojowych. Nie zabraknie też informacji o znaku jakości MSUES, Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji i projektach adresowanych do przedsiębiorców (zapoznaj się z programem wydarzenia).

Udział w konferencji, organizowanej przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego SA, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej, jest bezpłatny, natomiast obowiązuje rejestracja. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod adresem: www.marr.pl.

fot. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego